Wiedza dostępna w sieci

Kalendarz, jako sposób reklamy firmy

Choć w czasach powszechnej cyfryzacji mogłoby się wydawać, że tradycyjne drukowane formy zapisywania informacji odeszły już w niepamięć, to jednak wiele ludzi nadal wybiera papierowe kalendarze.
Kalendarze na zamówienie dla pracowników
Kalendarze na zamówienie to idealna inwestycja wspierająca budowę i upowszechnienie własnej marki. Znakomita większość firm decyduje się na druk nowych kalendarzy co roku.

Korzystać z nich mogą pracownicy firmy, którym kalendarze przydają się np. do planowania spotkań firmowych, spotkań z klientami, czy organizacji obowiązków, które powinno się stworzyć w poszczególnych etapach realizowania projektów. Decydując się na druk kalendarza dla pracowników można umieścić w nim ważne daty, czy wskazówki dotyczące polityki firmy.
Kalendarz na zamówienie jako wartościowy prezent dla kontrahentów
Kalendarz na zamówienie jako wsparcie reklamy jest też popularnym prezentem dla kontrahentów firmy i jej stałych klientów. Elegancki kalendarz z logiem firmy umożliwia utrwalać wizerunek i świadomość marki i promować jej produkty albo usługi. Taki kalendarz jest również prezentem praktycznym. Większość ludzi działających w świecie biznesu potrzebuje kalendarza, by nadążyć za napiętym planem dnia i być dobrze zorganizowanym. Ponieważ towarzyszy on osobom obdarowanym na co dzień, przez całe 356 dni w roku, sprawia, że logo firmowe mimowolnie utrwala się w ich podświadomości.
Kalendarze na zamówienie jako gadżety promocyjne na spotkaniach branżowych
Dodatkowo, kalendarze na zamówienie można wykorzystać podczas targów, konferencji i innych spotkań branżowych. Takie wydarzenia skupiają zwykle dużą liczbę uczestników i pozwalają dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Drobne upominki w postaci kalendarzy z logiem firmy są dobrym pomysłem na promocję bezpośrednią w trakcie tych wydarzeń.
Kalendarze książkowe na zamówienie z wieloma opcjami personalizacji
Praktyczność kalendarzy sprawia, że nadal pozostają chętnie wykorzystywanym materiałem promocyjnym. Drukarnie oferują sporo wzorów i rodzajów kalendarzy na zamówienie, od formatów kieszonkowych do dużych kalendarzy ściennych. Wybór właściwego zależy od potrzeb i posiadanego budżetu.
Szczególnie dużo możliwości personalizacji dają kalendarze książkowe na zamówienie. Ten rodzaj kalendarzy jest zwykle najbardziej elegancki. Można go zaprojektować z wykorzystaniem różnych elementów ozdobnych, np. tłoczonego lub wypukłego logo, wygrawerowanej nazwy firmy, zamknięcia magnetycznego, kieszonki na wizytówki lub notatki, uchwytu na długopis, czy personalizowanych tasiemek pełniących funkcję zakładek. Takie kalendarze są niepowtarzalne i stanowią świetną wizytówkę firmy i reklamę.

Sprawdź tutaj: kalendarze książkowe na zamówienie